+36 70 424 23 30 info@matrixoktatas.hu Kövess minket a legfrissebb hírekért!

Állásajánlatok – Klímaszerelő / karbantartó munkalehetőség

Klímaszerelő / karbantartó álláslehetőség Budapesten a BuildAir Klíma Kft-nél!

Feladatok:
Split klímák, VRV rendszerek telepítése, tervdokumentáció értelmezése, kapcsolódó munkák anyagszükségletének felmérése, műszaki észrevételek, önálló munkavégzés, klíma-, és légtechnikai rendszerek karbantartása, figyelemmel kíséri az ütemterv és a határidők alakulását.

Elvárások:
- 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
- naprakész szakmai tudás
- önálló, felelősségteljes munkavégzés
- problémamegoldó gondolkodásmód

Előny, de nem feltétel:
- gépészeti szerelésekben való jártasság
- érvényes, regisztrált klímaszerelői igazolvány
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
- fiatalos csapat
- szakmai fejlődés lehetősége
- versenyképes fizetés
- biztos, hosszú távú munkalehetőség
- munkához szükséges eszközök biztosítása, munkaruha

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát az info@buildairklima.hu e-mail címre várjuk!

Ajánló
  • KÉPZÉSI AKCIÓK
    Július végéig -25.000Ft
    kedvezményt adunk Hegesztő
    és Légtechnika szerelő képzéseinkre!
Bezárás