+36 70 424 23 30 info@matrixoktatas.hu Kövess minket a legfrissebb hírekért!

Elektrotechnikus és villanyszerelő álláslehetőség

ELEKTROTECHNIKUS ÁLLÁSLEHETŐSÉG KECSKEMÉTEN AZ AIRVENT ZRT.-NÉL!

Feladatok:
- légkezelő gépek gyári elektromos összeszerelése
- légkezelő gépek automatika elemeinek gyári beszerelése, funkció ellenőrzése
- légtechnikai termékek javítása az Airvent Zrt. szervizközpontjában

Elvárások:
- szakirányú végzettség (gyengeáramú technikus, műszerész, villanyszerelő)
- rugalmasság
- precizitás, igényesség

Előnyt jelent:
- ipari, épületgépészeti automatizálás területén szerzett tapasztalat
- kiváló problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:
- stabil hosszú távú munkahely és vállalati háttér
- egyéb kiegészítő juttatások
- tiszta, igényes munkakörnyezet
- egyedi kihívások
- saját buszjárat a következő teleülésekről: Kecskemét, Lajosmizse, Méntelek

Munkavégzés helye:
Airvent Légtechnikai Zrt. - 6000 Kecskemét, Belsőnyír 150.

Önéletrajzát küldje a pozíció megjelölésével a karrier@airvent.hu e-mail címre.