+36 70 424 23 30 info@matrixoktatas.hu

Állásajánlatok - Webfejlesztő

A Reed Magyarország Kft. a következőket közölte az általuk felkínált ajánlatról.

ÁLLÁSAJÁNLAT

A REED 1960 óta támogatja a munkakeresőket és a munkáltatókat, tapasztalata kiterjed Európára és a Közel-Keletre. Világszínvonalú szolgáltatást nyújt több, mint 30 szakterületen, szakértője a határozatlan idejű, szerződéses, időszakos vagy kiszervezett munkaerőkölcsönzésnek.

Multinacionális hátterű, könyvvizsgálattal, adótanácsadással foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk új munkatársat Web fejlesztő munkakörbe, határozatlan idejű, teljes munkaidős szerződéssel.

Főbb feladatok:
- A cég weboldalának fejlesztése
- Intranetes oldal fejlesztése SharePoint platformon
- Online felmérések, kérdőívek, regisztrációs felület készítése
- Grafikus munkák elvgézsée a cég honlapján

Elvárások:
- Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
- Az alábbi adatbázisok ismerete: SQL / JavaScript
- HTML / CSS / XML ismeret
- Tapasztalat Adobe Dreamweaver / Photoshop programokkal

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Érdeklődni az alábbi elérhetőségeken lehet, jelentkezni pedig magyar vagy angol önéletrajzzal:  nikolett.juhasz@reedglobal.com vagy 06 1 883 3504

Üdvözlettel:

MÁTRIX Oktatási és Vizsgaközpont