+36 70 424 23 30 info@matrixoktatas.hu Kövess minket a legfrissebb hírekért!

Állásajánlatok – Hűtő és Légtechnikai rendszerszerelő munkalehetőség

Klíma- és hűtőberendezés szerelő állásajánlat az Elmatic németországi vállalattól

Az ELMATIC GmbH épületgépészeti szerviz- és karbantartói szolgáltatást kínál Németország valamennyi tartományában. Vállalatunk 19 kirendeltségével és több mint 750 fős létszámával az egyik legsikeresebb szolgáltatóként működik a műszaki épületmenedzsment területén. Ügyfeleink által leginkább méltatott ismérveink a rugalmasság, a szakmai kompetencia és a gyors rendelkezésre állás. Ezen tulajdonságok biztosítják számunkra a dinamikus fejlődés lehetőségét.

Célunk, hogy vállalatunk Németország élvonalába tartozó műszaki szolgáltatóként váljon egyre szélesebb körben ismertté. Ezen törekvésünk alapján München-i és Frankfurt-i kirendeltségeink erősítéséhez tapasztalattal rendelkező férfi vagy női munkatársakat keresünk Klíma- és hűtőberendezés szerelő pozícióba.

Munkaköri feladatok:
- klíma-, és hűtéstechnikai berendezések (mono- illetve multi rendszerű Split-klímák, VRVrendszerek, hőszivattyúk) karbantartása, javítása és installálása
- légtechnikai rendszerek karbantartása és telepítése
- szervizmunkák elvégzése klíma-, hűtés- és légtechnikai területen

Elvárások:
- sikeresen abszolvált középfokú műszaki végzettség, kiváltképp hűtő- és légtechnikai építő/szerelő, hűtéstechnikai területű mechatronikus vagy villanyszerelő
- klíma-, hűtés- és/vagy légtechnikai területen szerzett szak- és gyakorlati ismeretek
- előnyt jelent az elektromos területen szerzett tapasztalat
- megbízhatóság, precíz munkavégzés
- B-kategóriájú jogosítvány
- München-i kirendeltség: német nyelv ismerete nem feltétel, de előny
- Frankfurt-i kirendeltség: A2-es szintű német nyelvtudás

Amit kínálunk:
- egyéni megállapodás szerinti versenyképes bérezés
- felszerelt vállalati gépjármű, német lakóhely és munkaterület közötti használatra is
- vállalati laptop és mobiltelefon
- támogatott továbbképzési lehetőség
- folyamatos szakmai fejlődés
- biztos, hosszú távú munkalehetőség
- kiegyensúlyozott munkahelyi légkör

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a fentiekben említett munkakör kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, német nyelvű fényképes önéletrajzát a kívánt kirendeltség megnevezésével az alábbi e-mail címre továbbítsa: k.vajko@elmatic.de

Ajánló
  • 2018-BAN ÚJRA INDUL
    2018-ban induló Vadgazdálkodási technikus képzésünkre már lehet jelentkezni!
    További részletek
  • ÚJ KÉPZÉSEKET INDÍTUNK
    3 ÚJ építőipari képzéssel bővülünk!
    Olvasd el a részleteket
Bezárás