+36 70 424 23 30 info@matrixoktatas.hu Kövess minket a legfrissebb hírekért!

Állásajánlatok – Hűtő és Légtechnikai rendszerszerelő munkalehetőség

Az 'Állásajánlatok' cikksorozatunk következő részében Hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő és Hűtő-, klíma- és hőszivattyú berendezés-szerelő szakmát szerzett tanulóinknak szeretnénk továbbítani egy munkalehetőséget.

Cikksorozatunk célja, hogy támogassuk azokat a jelenlegi és volt tanulóinkat, akik szeretnének az újonnan megszerzett szakmájukban elhelyezkedni. Az ajánlatok olyan külső cégektől érkeznek, akiknél a MÁTRIX tanulói előnyt élveznek.

Reméljük, hogy ezzel Neked is új lehetőséged teremtünk.

Kecskeméti Dóka Kft klíma- és légtechnikai berendezés, valamint rendszerszerelő munkatársakat keres!

Állásajánlatok:

- Hűtő- és légtechnikai rendszerszerelő
- Hűtő-, klíma- és hőszivattyú berendezés-szerelő

Feladatkör:

- hűtő- és légtechnikai csőhálózatok, vezetékek szerelésére, javítására és karbantartása
- hűtő- és hőszivattyú rendszerek beüzemelése, javítása, karbantartása
- légtechnikai-, valamint klímaberendezések és azok rendszerelemeinek szerelése, beépítése
- a beüzemelés során mért adatok dokumentálása
- a tevékenységgel kapcsolatos adminisztrációs munkát elvégzése

Pályázat feltételei:

- szakirányú műszaki végzettség megléte vagy igazolás a felnőttoktatási intézménytől, hogy a szakmai képzést megkezdte
- B kategóriás jogosítvány
- önálló munkavégzés és problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent:

- egyéb műszaki képesítés megléte
- számítógépes felhasználói szintű ismeret
- karbantartás területén szerzett tapasztalat

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

motivációs levél, szakmai önéletrajz, végzettséget igazoló dokumentumok

Amit kínálunk:

- Bérezés megegyezés szerint (alapbér + pótlékok)
- Törvényben meghatározott járandóságok
- Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
- Lehetőséget biztosítunk szakmai fejlődésre, új technológiák megismerésére
- Új munkavállalók betanítását biztosítjuk
- Egy műszakos munkarend
- Heti 5 munkanap (hétfőtől péntekig)

Munkakör betölthetőségének időpontja:

2017. október 02-től

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Jelentkezni lehet:

Szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével allas@dokakft.hu

Ajánló
  • 2018-BAN ÚJRA INDUL
    2018-ban induló Vadgazdálkodási technikus képzésünkre már lehet jelentkezni!
    További részletek
  • ÚJ KÉPZÉSEKET INDÍTUNK
    3 ÚJ építőipari képzéssel bővülünk!
    Olvasd el a részleteket
Bezárás