+36 70 424 23 30 info@matrixoktatas.hu Kövess minket a legfrissebb hírekért!

Állásajánlatok – Hegesztő és lakatos munkalehetőség

Hegesztő és lakatos álláslehetőség a Humberside Group-nál

HUMBERSIDE GROUP számára szerkezet-vagy géplakatost, lakatos-segédmunkást és hegesztő munkatársat keresünk: Budapest, Diósd, Sopron és Piestany (Szlovákia) területére.

Pozíció betöltéséhez szükséges elvárások:
- szakirányú végzetség
- tanulási hajlandóság (segédmunka)
- csapatban való együttműködésre való hajlandóság

Amit kínálunk:
- lakatos 1.550 Ft/óra, lakatos-segédmunkás 1.450 Ft/óra, hegesztő 2.700 Ft/óra (fent megjelölt nettó órabérben és kezdő fizetésben értendő)
- fizetés 2 hetente
- 100 %-os utazási támogatás
- igény esetén lakhatást biztosítunk
- barátságos munkakörnyezet
- stabil eredményesen működő külföldi tulajdonú vállalkozás

+36 30 730 99 30 vagy humbersidegroup.allas@gmail.com e-mail címen.

Mind ez önéletrajz nélkül, mert bízunk szaktudásában!

Ajánló
Bezárás